poniedziałek, 13 lutego 2012

Sexy Dance, bo każda z nas ma prawo być kobietą... Teksty gości- DOMITaniec to rodzaj sztuki, próba ekspresji emocji, wyrażenia siebie, możliwość odreagowania na niepowodzenia lub stres dnia codziennego… Każda z nas tego potrzebuje- zarówno młoda studentka stresująca się nadchodzącą sesją, przeżywająca kolejny zawód miłosny, jak również dojrzała kobieta wychowująca swoje dzieci, zmagająca się z problemami materialnymi i rodzinnymi....

Jakiś czas temu powstało coś na wzór ‘nurtu tanecznego’ zwanego Sexy Dance. Nie można nazwać tego konkretnym stylem ani rodzajem tańca w takim razie dlaczego się przyjął i jest tak oblegany przez kobiety?
Każdy instruktor inaczej prowadzi te zajęcia. Sęk w tym by przywrócić uczestniczkom życiową pewność siebie, dać im znaleźć swoje ‘prawdziwe ja’, pozwolić im by na chwile zapomniały o całym świecie na rzecz tego co „tu i teraz”. Brzmi jak sekta? Nic bardziej mylnego.
Na takie zajęcia najczęściej zapisują się osoby szukające alternatywnych sposobów przywrócenia aktywności fizycznej do swojego życia, spędzające większość czasu za biurkiem- SŁUSZNIE!

Minimalna prawidłowa częstotliwość aktywności ruchowej to 3-5 razy w tygodniu po od 15 do 60 min dziennie- jest to bardzo indywidualna sprawa aczkolwiek dość istotna jeśli chcemy przyczynić się do polepszenia swojego stanu psychofizycznego.


Pokaz Domi podczas naszej imprezy Be My Must Have in Wonderland.

Złośliwi twierdzą, iż Sexy Dance jest „nauką sexownego wycierania kurzu z szafek lub mycia naczyń”- zdecydowanie nie ma to ze sprzątaniem wiele wspólnego- chyba że mowa o robieniu „porządku w swoim życiu” i chęć ponownego poczucia się 100%tową kobietą ;)

Z racji tego, iż zajęcia są przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet, całkowicie pozbywamy się na nich jakiegokolwiek poczucia wstydu- w końcu na sali są TYLKO KOBIETY- same swoje.
Celem takiego czasu spędzonego na tzw."wiciu się" jest przywrócenie każdej z nas pewności siebie, sprawienie by każda z pań mogła się poczuć prawdziwie sexowną, uwodzicielską, a momentami poniekąd perwersyjną kobietą- na co niestety nie można sobie pozwolić na co dzień- z racji utartych zasad panujących w społeczeństwie i kultury w której żyjemy (może to i dobrze…).

Serdecznie zachęcamy czytelniczki bloga do przejścia się jednorazowo na takie zajęcia, następnie do wzbogacenia swojego planu o godzinkę lub dwie w tygodniu- Zapewniamy dobrą zabawę ;) 

Pozdrawiam,
Domi.Kontakt do Domi znajdziecie klikając TUTAJ

12 komentarzy:

 1. Czekałam właśnie na wpis gościnny :) Ja niestety nie umiem za bardzo tańczyć ale lubię patrzeć jak ktoś inny tańczy, jak za pomocą tańca wyraża siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. coś nam goście ostatnio nie dopisują[sesja egzaminacyjna] :D

  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. ale super :> ja nie umiem tanczyc ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czasem wpadam na sexy dance u mnie w fitness clubie. Polecam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super występ!

  zapraszam do mnie^^

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna ta tancerka

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna inicjatywa, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna tancerka. a impreza na prawdę była udana :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Therefore, Diet Spotlight questions the uniqueness of this product was the holy grail of faster.
  The next thing to be taken at this time.

  Also visit my website; Http://Howtolightenyourskin.Info/

  OdpowiedzUsuń
 10. Medical professionals hold strong opinions how much are boob jobs
  regarding the mixture, both pro and con, and some potent
  GANJA. 8 months later he is free of parasites. What typically happens is this.
  The recommended daily allowance of Zinc is 15 mg.

  Check out my page: breast size

  OdpowiedzUsuń

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zostaw komentarz i dołącz do obserwowanych. Każdy komentarz jest dla nas bardzo pomocny, dziękujemy:)