wtorek, 5 czerwca 2012

Galeria Przedsiębiorczych Kobiet

Już ponad miesiąc temu zostałyśmy zaproszone przez Różę[znacie ją z bycia naszym gościem] na wzięcie aktywnego udziału w imprezie, którą współorganizowała Galeria Przedsiębiorczych kobiet. Niestety Martynę zatrzymały w Radomiu ważne sprawy dlatego nasze stoisko zajęłam tylko ja i mój manekin :)

To była sobota 02.06.2012r dzień jak zwykle zaczął się wcześnie, budzik ustawiłam na 6:00, ale przespałam jeszcze kilka drzemek, szybko się wykapałam, podmalowałam, ubrałam i w pośpiechu pognałam do Warszawy. Na miejscu miałam jeszcze chwilę by rozstawić manekina z moją wiecznie-niedokończoną sukienką, którą Róża kazała mi ze sobą zabrać. Zainteresowane dziewczyny mogły u mnie skonsultować się stylistycznie, razem oglądałyśmy jak się prezentują w dużym lustrze, jakie mają sylwetki, jakie błędy popełniają i o czym powinny pamiętać. 
Niestety nie było mi dane zostać do końca imprezy, ponieważ wzywały mnie ważne sprawy związane z niedzielną sesją zdjęciową z uwaga... uwaga... Pawłem Małaszyńskim :) Mimo to udało mi się zdobyć świetną neonowa bransoletę, wypić dużo kawy i objeść ciastkami w miłym towarzystwie :)


Bywacie na takich targach? Dziewczyny, które tutaj prezentowały swoje umiejętności świetnie umiały sprzedać siebie i swoje produkty- Tak trzymać! :D

Ola

11 komentarzy:

 1. bardzo fajne targi;)
  zazdroszcze;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli, że było bardzo dobrze- super! :) te neonowe bransoletki mega. No i znam to uczucie wylaczania kolejnych drzemek... :D Pozdrawiam i zapraszam do mnie na konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo, bardzo fajna inicjatywa! Manekin widzę, że pieknie dotrzymywał Ci towarzystwa - super! :)

  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. mam nadzieję, że te zmiany wyjda nm na lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czasami bywam na takich targach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne, fajne :)
  Zapraszam serdecznie do siebie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa :D

  W wolnej chwili zapraszam do siebie :>
  http://marikaemstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo za odwiedziny. Cieszę się, że o mnie pamiętasz.:-)
  Wybacz, że w ten sposób odp. i rzadko, jednak brak czasu nie pozwala mi na posiedzenia na Blogach.;-*
  Życzę udanego długiego weekendu!:*

  OdpowiedzUsuń

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zostaw komentarz i dołącz do obserwowanych. Każdy komentarz jest dla nas bardzo pomocny, dziękujemy:)