wtorek, 25 października 2011

Filozofia makijażu: YSL

Dzisiaj chciałabym zapoczątkować nowy cykl wpisów o Filozofii makijażu, w pierwszym takim wpisie chciałabym przedstawić Wam markę: Yves Saint Laurent


Główne hasła: namiętność, pragnienie, pożądanie, wieczna kobiecość


W 1978 roku, z miłości do kobiet Yves Saint Laurent, stworzył linię Yves Saint Laurent Beauté, linię produktów do makijażu inspirowaną jego kolekcjami, ponieważ potrzebował twarzy dla swoich ubrań.
Jego główną zasadą marki jest Zasada JA: "bądź piękną i bądź sobą!". JA zachęcać ma każdą kobietę do stania się kreatorem własnego wizerunku. Jego kosmetyki mówią: daj się ponieść swojej kobiecości i pragnieniu uwodzenia. JA namawia do modelowania oczu i ust kolorami, które wiele mówią o indywidualnym charakterze, odpowiadać mają intencjom, emocjom i pragnieniom.


Styl Yves Saint Laurent
Dla Yves Saint Laurent, uroda każdej kobiety jest wyjątkowa. Jest wiele sposóbów, aby ją uwydatnić tak by wyrażać nowy wizerunek wiecznej kobiety. Tajemnicza, ekstrawagancka, romantyczna, naiwna i uwodząca, kobieta Yves Saint Laurent posiada tysiące twarzy i tysiące uśmiechów. To nowoczesna bohaterka, wyzwolona, odważna i zaskakująca. Dzięki wrodzonej elegancji, dostosowuje się do każdej chwili w życiu, dlatego kobieta Yves Saint Laurent jest tak pociągająca.Propozycja YSL na sezon jesień-zima 2011 to niespotykane jak na zimne miesiące inspiracje egzotycznymi kwiatami, czyli róże, zielenie i granaty. Kiedy zobaczyłam przygotowania do wybiegów i propozycje makijażu od razu chciałam się nim z wami podzielić. Co o nim myślicie?


 

Z resztą fryzura też będzie nieziemska.


Pozdrawiam,
Ola

1 komentarz:

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zostaw komentarz i dołącz do obserwowanych. Każdy komentarz jest dla nas bardzo pomocny, dziękujemy:)